Garantovaný nájem v Olomouci

Chcete pronajímat nemovitost jednoduše a bez rizika? Nabízíme Vám službu, která vás zbaví všech starostí s pronájmem vaší investiční nemovitosti. Služba Garantovaný nájem v Olomouci vám umožní pohodlně inkasovat zisky, bez námahy a nutnosti znalostí nájemní problematiky a trhu.

Jak služba Garantovaný nájem funguje?

Nejprve stanovíme měsíční nájemné vaší investiční nemovitosti podle aktuálních tržních cen. Tak, abyste ze své nemovitosti pravidelně obdrželi co největší zisk. Výsledná částka, kterou vám budeme měsíčně zasílat jako nájemné, bude ponížena pouze o cenu služby Garantovaný nájem, dle našeho ceníku.

Výhody Garantovaného nájmu:

  • Nájemníkem vašeho domu, bytu nebo jiné nemovitosti budeme my jako realitní kancelář s oprávněním vaši nemovitost podnajímat. Budeme tak odpovědní za veškerá rizika, případné škody, opravy, ale i za jednání s nájemníky.
  • Vy se nemusíte zajímat o nájemní problematiku a odpadne vám řada starostí se zjišťováním technického stavu nemovitosti nebo zařízení a s případnými opravami.
  • Nemusí vás dokonce ani zajímat, zda nájemník skutečně a včas platí smluvenou finanční částku.
  • V neposlední řadě ušetříte také mnoho času, který můžete věnovat jiné práci, koníčkům nebo rodině.
  • Svůj garantovaný nájem dostanete vždy a včas.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám vše vysvětlíme a poradíme nejsnadnější způsob, jak bez zbytečných rizik a výhodně pronajmout nemovitosti.