Investice do nemovitosti k pronájmu v Olomouci a okolí

Hledáte vhodnou investici do nemovitosti? Rádi vám takovou investiční nemovitost vytipujeme a provedeme vás celou transakcí její koupě od začátku do konce. Prostě vám zajistíme kompletní servis.

Pro bezpečnou a dobrou investici do nemovitosti jsme pro vás vyvinuli exkluzivní produkt s názvem Rentiér.

Jedná se o balíček „all inclusive“ služeb při koupi investiční nemovitosti. Produkt Rentiér mimo jiné zahrnuje:

  • vytipování vhodné investice do nemovitosti v Olomouci a okolí
  • vypracování investiční analýzy včetně předpokládaného výnosu z investice do nemovitosti
  • prověření právního i faktického stavu nemovitosti
  • zajištění stavebního dozoru v případě, že se nemovitost ještě staví nebo dokončuje
  • kontrola stavu investiční nemovitosti stavebním technikem, nebo jiným příslušným odborníkem
  • vyjednání optimální výše investice do nemovitosti (jednání o slevě) v případě její koupě u jiné RK nebo fyzické osoby.
  • hypoteční poradenství s nabídkou většiny finančních ústavů v ČR
  • zajištění kompletního právního servisu při koupi nemovitosti. Tedy kupní smlouva, smlouva o úschově, služby advokáta, kolky, odhad, právní analýza smluvní dokumentace při koupi nemovitosti od jiné RK nebo fyzické osoby apod.
  • zajištění kompletního daňového servisu při koupi nemovitosti. Tedy vyhotovení vyhláškového znaleckého posudku, zajištění daňového přiznání pro daň z nabytí nemovitosti a daň z držby nemovitosti, komunikace s finančním úřadem atd.

Jakmile prověřenou nemovitost bezpečně nabudete, zdarma vám zajistíme nájemníka a postaráme se o výnos z vaší investice do nemovitosti podle předem dohodnuté investiční analýzy.

Dále se staráme o vaši investici do nemovitosti prostřednictvím produktu správy investičních nemovitostí, SIN.

V případě vašeho zájmu o produkt Rentiér nás prosím kontaktujte. Cena této služby je závislá na rozsahu služeb, které od nás budete požadovat. Cenu produktu Rentiér vám nastavíme individuálně podle vašich požadavků.

Musil Reality
Rooseveltova 242/27 77900 Olomouc
Mám zájem o produkt Rentiér

Odesláním formuláře souhlasím, aby společnost Musil Reality jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů

Reference

Spolupráce s realitní kanceláří Musil reality předčila moje očekávání. Byli mi doporučeni unámým, který již využil jejich produkt Rentiér ke koupi investiční nemovitosti. Požadavek na koupi investičního bytu byl vyřízen k mé naprosté spokojenosti. Realitní poradce Tomáš Musil našel nový byt v ideální lokaci ze skvělou přístupností a vyhlídkou rozvoje lokality.

Tomáš Mohyla, Přerov